Потрібен ремонт квартири під ключ

Доручення ремонтних робіт одній команді фахівців – зважене рішення, якщо потрібен ремонт квартири під ключ. Часто його замовляють власники квартир в новобудовах, але зараз подібний варіант характерний для всіх типів житлових об’єктів. Перш за все варіант «під ключ» гарантує виконання всього комплексу завдань однією групою виконавців: в результаті замовник отримує підготовлений до проживання об’єкт, повністю відповідний поставленим цілям.

Фото стильний ремонт квартири під ключ

Переваги ремонту «під ключ»

Якщо потрібен ремонт в комплексі, це передбачає найм одного підрядника. Замовнику такий підхід обіцяє чимало переваг:

  1. Робота за точним і затвердженим планом. Перед початком робіт буде розрахований і поданий на затвердження кошторис. За допомогою нього та іншої документації (дизайн-проекту) можна планувати витрати, закупівлю матеріалів, етапи виконання робіт. Знаючи послідовність, фахівці працюють швидко і злагоджено.
  2. Одна відповідальна особа. Будь-які робочі питання можна обговорити з керівником команди, через нього передати особисті побажання, поцікавитися результатами. Це виключає різні форс-мажори і інші неприємні обставини.
  3. Економія. Комплексна закупівля матеріалів та чіткий план дозволяють розрахувати вигідний бюджет ремонту.

Етапи ремонту «під ключ»

Коли потрібен ремонт квартири в комплексі, починати його рекомендується з дизайн-проекту. Набір ескізів, креслень і схем визначає якість робіт і робить їх системними. Умовно ремонт складається з таких етапів:

  • демонтаж і монтаж: видалення конструкцій, розбирання перегородок, спорудження нових, ліквідація дефектів в конструкціях;
  • чорнова обробка поверхонь: покриття шарами штукатурки, грунтовки та шпаклівки;
  • установка нових дверей і вікон, монтаж комунікацій і систем, передбачених проектом;
  • проведення оздоблювальних робіт поетапно згідно з проектом, з урахуванням обраних матеріалів і рішень;
  • установка розеток, світильників і вимикачів, монтаж і розстановка меблів, встановлення сантехніки;
  • декорування приміщень з застосуванням рішень, зазначених в дизайнерському проекті.

Фото бездоганний ремонт квартири під ключ

Один підрядник – якісний результат

Бажаєте замовити ремонт квартири під ключ? В такому випадку доручіть його команді, яка виконує комплексні завдання. У неї входить дизайнер, фахівці з оздоблення, сантехнічних та електромонтажних робіт, інші професіонали. У такому випадку ви за короткий період отримаєте повністю підготовлене житло, в якому не знадобиться нічого доробляти. Це дуже зручно і вигідно.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)