Ремонт дитячої

Якісний ремонт дитячої  – відповідальна робота з особливою специфікою. Таку кімнату спеціальним чином адаптують до комфортного проведення часу, з урахуванням умов для розвитку, відпочинку, освіти, хобі. Як правильно провести ремонтні роботи, щоб дитяча відповідала всім вимогам?

Фото ремонт в кімнаті дітей

5 факторів комфортної дитячої

Професійний ремонт дитячої – це комплексний підхід. У процесі потрібно врахувати декілька напрямків:

  1. Планування простору. Зазвичай це виділення трьох функціональних зон: для відпочинку і сну, навчання, ігор.
  2. Дизайн. Шпалери з персонажами мультфільмів назавжди віднесені до розряду обридлих кліше. Матеріали обробки повинні бути безпечними, довговічними, а відтінки – універсальними і спокійними.
  3. Світло. Його має бути достатньо, щоб забезпечити безпеку зору дитини. Тому до основного джерела потрібно додати додаткові спрямовані (в місцях навчання та творчості).
  4. Мікроклімат. Комфортна температура, відсутність протягів і можливість провітрювання – ключові вимоги.
  5. Безпека. Спеціальна фурнітура для вікон, захищені розетки, відсутність гострих кутів, м’яке покриття для підлоги і інші рішення.

Ідеї для різного віку

Дитина росте, тому ремонт дитячої потрібно орієнтувати на її вік. Ось декілька ідей:

  • до 3-х років. Акцент на безпеці і елементарному догляді за поверхнями. Простий текстиль. Спокійна кольорова гама. Однотонні шпалери з тимчасовими наклейками;
  • 3-6 років. Пора виділити в дитячій ігрову зону і простір для розвиваючих занять. Варто привчати дитину до порядку. Знадобляться стіл, системи зберігання речей та іграшок;
  • молодший шкільний вік. Потрібні стілець і стіл з урахуванням росту дитини (є регульовані моделі). Пора міняти меблі з акцентом на потребах зростаючого малюка;
  • підлітковий період. Починається фаза активного вираження індивідуальності. Дитяча сприймається як особистий простір. Рішення: повноцінне робоче місце, дорослі меблі, ліжко з ортопедичним матрацом. Декор поверхонь – з урахуванням особистих побажань тінейджера.

Фото ремонту дитячої спальні

Завдання для професіоналів

Ремонт дитячої – складна місія. Правильне зонування, вибір матеріалів, обробка поверхонь – все це вимагає професійних рішень. Тому важливо найняти для цієї роботи команду досвідчених фахівців. Вони допоможуть з розробкою проекту і втілять його «під ключ». Про комфорт і безпеку дитини потрібно піклуватися. Якісний ремонт – ще одне підтвердження такої турботи.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)