Ремонт коридору в квартирі

В одних квартирах це невелика кімнатка, в інших – довгастий коридор. Передпокої можуть бути різними, але на них покладена серйозна функціональна роль. Якісний ремонт коридору вирішує проблему раціонального використання тісного приміщення. А його естетичний результат формує перше враження про квартиру.

Фото практичного ремонту коридору

Типи коридорів

З огляду на різні варіанти планувань, ремонт коридору в квартирі проводять, грунтуючись на формі та параметрах приміщень. Відрізняють наступні поширені варіанти:

  1. Коробка – маленьке приміщення площею близько 4 «квадратів». Зустрічається в будинках першої половини ХХ століття. Мінімальні розміри роблять ремонт недорогим. Важливо правильно підібрати меблі.
  2. Коридор – вузьке довге приміщення, стандартне для квартир в старих панельних будинках. Площа дозволяє організувати тут зберігання речей.
  3. Купе – квадратний передпокій з відходячим від нього коридором. Для ремонту зазвичай потрібні ексклюзивні дизайнерські рішення.
  4. Нора і віднорок – специфічний передпокій, характерний для старих будинків. Приміщення важливо правильно освітлити, а для меблювання доведеться замовляти ексклюзивні вироби.

Стилі оформлення

Сучасний ремонт коридору в квартирі потрібно проводити, грунтуючись на загальному стилістичному оформленні житла. Якщо говорити про найбільш доречні рішення, можна виділити такі стилі:

  • арт-деко – грунтується на взаємодії абстрактних форм і плавних ліній. Для цього стіни роблять однотонними, з яскравими деталями або великим декором, а підлогу покривають блискучої плиткою. Стиль доповнюють вишукані меблі та арочні дверні конструкції;
  • кантрі – максимально проста стилістика, яка копіює рішення для сільських будинків. Натуральна деревина як матеріал оформлення, доповнена фактурною штукатуркою або декоративним каменем;
  • хай-тек – максимально рівні поверхні, оброблені натуральними або штучними матеріалами в нейтральних відтінках. Багато світла.

Фото бездоганного ремонту в коридорі

Ремонт «під ключ» від фахівців

Щоб ремонт коридору в квартирі в результаті перетворив приміщення в функціональний і красивий передпокій, потрібно залучати професіоналів. З огляду на параметри приміщення, ремонт не потребує великих вкладень. Але комплексний експертний підхід при цьому все одно важливий. Від нього залежить результат, довговічність обробки, зручність і естетичність коридору.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)