Ремонт квартири з чого почати

Робити перший крок в будь-якій справі складно: адже саме він визначає успіх процесу. Те ж стосується і квартирного ремонту. Якщо ви думаєте, з чого почати ремонт квартири, напевно вам знайоме це відчуття: голова йде обертом від списку завдань, і весь час здається, що щось не враховано. Що робити в таких випадках?

Фото ремонт квартири покроково

Ремонт квартири покроково

Для початку варто зрозуміти, який ремонт квартири актуальний: легкий косметичний або складний капітальний. Це залежить від стану квартири – та й чого гріха таїти – від вашого бюджету. Визначилися? Тоді ось покрокова інструкція:

  1. Обирайте дизайн і стиль. А це значить – колірну гаму оформлення, види матеріалів, особливості планування та розміщення меблів і т.п.
  2. Зробіть виміри. Дані потрібні для розрахунку кількості матеріалів. На цьому ж етапі варто отримати дозвіл на перепланування (якщо це потрібно).
  3. Розрахуйте бюджет. З чого почати ремонт квартири, як не зі складання кошторису? Враховуйте витрати на матеріали, обладнання, роботи.
  4. Звільніть квартиру і складіть план подальших дій. Після перевезення речей докладно опишіть, які роботи планується зробити.

Своїми руками чи ні?

Деякі власники житла, плануючи почати ремонт квартири, розраховують певні завдання виконати самостійно. З одного боку – економія. З іншого – якість результату. Не всі операції може виконати людина без кваліфікації і досвіду. Ось список дій, які НЕ МОЖНА виконувати, не маючи навичок:

  • демонтаж стін, перенесення дверей;
  • заміна електропроводки в квартирі;
  • монтаж віконних конструкцій;
  • установка сантехнічних виробів;
  • монтаж радіаторів опалення;
  • підключення великої побутової техніки.

Володіючи базовими навичками, можна самостійно встановити змішувачі, виконати фарбування поверхонь або наклеїти шпалери. Але результат все одно буде в рази гірше, ніж у професіоналів. Витрата матеріалів теж не порадує. Чи потрібна вам така економія?

Фото ремонт квртири від PlatinumArt

Починати і закінчувати – в комплексі

З чого почати ремонт квартири? Найкраще власнику житла виконати планування, визначитися з реальним бюджетом і знайти професійну команду фахівців. Вони візьмуть на себе виконання всіх завдань «під ключ». Це максимально зручний варіант: ви зможете з першого ж дня перевозити речі в відремонтовану квартиру і насолоджуватися результатом. І все це – без нервування, витрачених даремно зусиль і непередбачених витрат.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)