Ремонт квартир в Києві 2021

Комфортне і красиве житло створює настрій і забезпечує зручність у всіх сенсах цього поняття. Ми відстежуємо сучасні тенденції, вивчаємо нові матеріали, аналізуємо цікаві підходи до обробки. Все це дозволяє робити ремонт квартир в Києві в 2021 році, з урахуванням актуальних дизайнерських концепцій та професійних тонкощів.

Фото ремонт квартир 2021

Тенденції сучасного ремонту квартир

Квартири в Києві в 2021 році прийнято оформляти, враховуючи двi кардинально різних переваги. Комусь може подобатися лаконічний скандинавський стиль, а хтось буде в захваті від сучасного яскраво-гламурного. Але є і загальні об’єднуючі чинники:

 1. Акцент на природних елементах. Натуральні матеріали, велика кількість дерева, скла і тканини в обробці, живі рослини в кожній кімнаті.
 2. Ексклюзивний декор. Унікальні ідеї для обробки і незвичайні варіанти поверхонь. Наприклад, знову повертаються в моду фігурні стелі.
 3. Пастельні відтінки. Спокійні кольори з гами зеленого або синього. Гармоніюють з тенденцією природного дизайну.
 4. Функціональність і ергономіка. Ремонт квартир в Києві 2021 року — це в першу чергу практичність кожної деталі і розумне використання простору.
 5. Багато натурального каменю. Ним обробляють підлоги, декорують стіни, використовують для виготовлення декоративних елементів.

Комплексне втілення ідей

Ми даємо клієнтам те, що вони очікують: генеруємо ідеї і втілюємо їх, надаючи повністю готовий результат. Завдяки цьому ремонт квартир в Києві 2021 року виходить цілісним, а результат — довготривалим. Ми можемо:

 • проаналізувати об’єкт і розрахувати кошторис. Максимально об’єктивно, з урахуванням актуальних цін і коефіцієнтів;
 • створити дизайн-проект. Втілити в ескізах спільні ідеї, продумавши обстановку, обробку і декор поверхонь;
 • виконати комплекс робіт з урахуванням обраного варіанту ремонту і виділеного бюджету;
 • провести косметичний ремонт, оновивши поверхні і досягши необхідних естетичних переваг;
 • провести комплексний або капітальний ремонт, кардинально змінивши планування, замінивши конструктивні елементи і комунікації, забезпечивши чорнову і чистову обробку;
 • підготувати квартиру: зібрати меблі, розставити по місцях, підключити сантехніку і побутову техніку.;

Фото трендовий ремонт квартир 2021

Ідеальний результат

У нашій команді — співробітники з більш ніж 15-річним досвідом на різних об’єктах. Ми виконаємо ремонт квартири в Києві в 2021 році своєчасно і в рамках бюджету. Працюємо за договором і відповідально ставимося до своїх обов’язків. З нами ви можете розраховувати на ідеальний результат.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(5 голосів, в середньому: 5 з 5)