Ремонт магазинів

Комерційні об’єкти повинні «продавати». Це поняття можна розцінювати як збільшення і стимуляцію продажів за рахунок вдалих візуальних рішень, грамотного зонування та інших ідей, які дозволяє втілити якісний ремонт магазинів. Які ремонтні роботи зараз актуальні і що враховують для їх проведення?

Фото якісний ремонт в магазині

Підготовка до ремонту

Сучасний ремонт магазинів починається з візуальної оцінки наявних приміщень. Зазвичай магазин – це один або кілька торговельних залів, склад, підсобні приміщення, санітарні кімнати, іноді – кухонне приміщення, пакувальний цех і т.п. Перед початком ремонту потрібно врахувати:

 1. Специфіку і позиціонування магазину. Від цього залежить все: принципи зонування, кольору і оздоблення інтер’єру, декорування.
 2. Площу. Важливий показник, що визначає принципи розподілу місця в приміщеннях. Акцент – на практичному використанні кожного квадратного метру.
 3. Портрет середнього покупця. Це допоможе вибрати правильні варіанти оформлення, здатні залучити конкретну аудиторію.
 4. Інфраструктуру. Що розташоване навколо магазину? Де він знаходиться? Чи є поруч конкуренти? Відповіді визначають принципи оформлення.

Проведення робіт

Ремонт магазинів може бути капітальним або косметичним. Готовий об’єкт повинен стати красивим, ергономічним і сучасним. Ремонт може включати такі роботи:

 • демонтаж – зняття покриттів, видалення комунікацій, руйнування перегородок;
 • створення нового планування: монтаж перегородок, зонування приміщень;
 • прокладання нових комунікацій, підготовка до маскування їх під обробкою поверхонь;
 • установка віконних і дверних конструкцій;
 • чорнові і фінішні оздоблювальні роботи. Матеріали обробки – надійні, легкі в догляді, естетичні;
 • декор поверхонь відповідно до узгоджених ескізами;
 • монтаж і установка торгового устаткування, підключення світильників, підготовка приміщення до експлуатації.

Готові приміщення повинні відповідати нормам СЕС та іншим державним вимогам.

Фото презентабельний ремонт в магазині

Ремонт – завдання для професіоналів

Вдалий ремонт магазинів – це сукупність багатьох факторів. Оптимальні витрати, узгоджені терміни, надійний результат, повна готовність до експлуатації – досягти всього цього можна, якщо доручити роботи «під ключ» сформованій команді фахівців. В такому випадку можна отримати повний перелік послуг: від розробки проекту до фінального декору. Залишиться тільки готувати об’єкт до старту продаж.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(1 голос, в середньому: 5 з 5)