Ремонт нежитлових приміщень

Нежитлові приміщення – об’єкти, з якими сучасна людина взаємодіє щодня. Офіси, заклади громадського харчування, магазини – все вони потребують якісних рішень, що стосуються оформлення і організації простору. Ремонт нежитлових приміщень відрізняється від квартирного і має свої особливості. Як правильно його робити?

Фото креативний ремонт не житлових приміщень

Що потрібно врахувати

Косметичний і капітальний ремонт приміщень проводять, виконавши попередню підготовку і планування. Цей процес включає кілька обов’язкових чинників:

  1. Дотримання протипожежних норм, вимог СЕС, стандартів освітлення. Це основа безпеки персоналу, і ці фактори регулярно перевіряють відповідні служби.
  2. Розрахунок навантажень на електричну мережу. Для цього потрібно знати норми споживання використовуваного обладнання. Також при необхідності потрібно передбачити резервні джерела живлення.
  3. Енергоефективність. З огляду на зростання тарифів на енергоресурси, краще в процесі ремонту впровадити рішення для економії: LED лампи, склопакети тощо
  4. Планування. Безпека, зручність для персоналу та відвідувачів, раціональне використання простору – такі вимоги до зонування приміщень.

Коли ремонтувати?

Ремонт приміщень – витратний процес. З огляду на, що він вимагає фінансових вкладень і часу, роботи планують тільки при виникненні необхідності. Кілька типових ситуацій, коли потрібно планувати ремонтні роботи:

  • до цього об’єкт експлуатували за іншим призначенням – в такому випадку потрібно заново складати дизайн-проект і впроваджувати зміни з урахуванням нової специфіки роботи;
  • зносилися комунікації і конструкції – в цьому випадку потрібно проводити капітальний ремонт з посиленням конструкцій, заміною елементів, повною обробкою поверхонь;
  • потрібне нове планування – зміна в штаті або специфіці роботи вимагають нового зонування приміщень. Складність робіт може бути різною;
  • проводиться ребрендинг для залучення нової аудиторії клієнтів. Ремонт може бути косметичним: заміна обробки або зміна декору.

Фото стильний ремонт не житлового приміщення

Якісний результат

Проводити ремонт нежитлових приміщень краще комплексно: почати зі складання дизайн-проекту і кошторису, а після впровадити узгоджені рішення. Є команди фахівців, готові зробити все «під ключ»: від проектної документації до обробки. Такий підхід економить час, дозволяє оптимізувати витрати і домогтися очікуваного результату.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)