Ремонт офісів під ключ в Києві

Представники бізнесу цінують практичні рішення та вигідні вкладення коштів. Ремонт офісів під ключ – один із прикладів зваженої інвестиції, коли фінансові витрати окупаються комплексним і довговічним результатів. Знайти підрядника, обговорити проект і отримати в зазначені терміни повноцінний результат – це розумна сучасна стратегія.

Фото сучасний ремонт офісів в Києві

Особливості ремонту «під ключ»

Ремонт офісів відрізняється від ремонтних робіт в житлових приміщеннях. Серед очевидних відмінностей – велика середня площа приміщень, а також розрахунок на активну експлуатацію. Тому професійні ремонтні роботи здійснюють за такими принципами:

  1. Якісні інженерні системи. Очищення повітря, вентиляція, кондиціонування, посилені електромережі – стандартні потреби сучасного офісу. Це вимагає розрахунків, використання якісного обладнання, правильного монтажу.
  2. Відповідність будівельним нормам і ГОСТам. Офісні приміщення регулярно піддають перевіркам. Та й без них кабінети повинні бути максимально безпечними для здоров’я, з повним набором необхідних для роботи умов.
  3. Міцні матеріали. В офісі щодня переміщаються десятки людей. Підлогові і настінні покриття повинні враховувати ці навантаження, зберігаючи початкові характеристики на декілька років.

Види офісного ремонту

Повноцінний ремонт офісів повинен відповідати поставленим завданням. Є відмінності в видах і кількості робіт, але головне – результат: він повинен бути повністю завершеним. Відрізняють такі варіанти ремонту:

  • косметичний – доречний, коли компанія переїжджає в нове приміщення і хоче оновити зовнішній вигляд кабінетів за умови, що поверхні і основні конструкції в хорошому стані. Робота заключається в підготовці поверхонь і новій обробці;
  • комплексний – припускає зміну планування, заміну конструкцій, повну підготовку поверхонь. Доречний, якщо приміщення старе, давно перебувало без ремонту або потребує змін для організації роботи;
  • редизайн – зміна акцентів дизайну офісних приміщень без проведення глобальних робіт. Полягає у частковій заміні обробки, декору, додаванні нових деталей. Доречно, якщо компанія змінює бренд-бук або оновлює дизайн основних елементів.

Фото фукнціональний ремонт офісів

Професійний результат

Ремонт офісів під ключ – завдання для команди підрядників, готових виконати великий комплекс різнопрофільних робіт: від складання дизайн-проекту до обробки, від збірки і розстановки меблів до декорування приміщень. Довіряючи завдання таким виконавцям, можна не сумніватися в повноцінності та якості результату.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)