Ремонт офісів: вибір стилю

Стиль сучасного офісу — незмінна частина бренду. Він впливає на сприйняття компанії партнерами і клієнтами. Від нього залежить робоча обстановка і ефективність співробітників. Тому, ініціюючи ремонт офісу, потрібно обов’язково сконцентруватися на виборі стилю. Наші фахівці мають достатній досвід роботи на різних об’єктах. Тому ми готові допомогти з вибором стилю і втіленням ідей будь-якої складності.

Фото ремонт офісу в стилі Loft

Стиль офісу: сучасні тренди

Часи змінюються, як і підходи до роботи. Просто обробити кабінети і встановити столи — недостатньо. Стиль офісу повинен формувати простір для роботи і комунікацій. Значення мають:

  1. Гнучкість. Сучасні умови порушили жорстку «прив’язку» співробітників до робочих місць. Офіс в найближчому майбутньому може стати локацією для спілкування і постановки завдань — а працювати фахівці будуть вдома.
  2. Натхнення. Обстановка в приміщенні повинна не примушувати до роботи, а надихати на неї. Одна з ідей — створення комфортного простору з великою кількістю місць для комунікацій.
  3. Зони відпочинку. Затишні куточки, де можна розслабитися і відволіктися, повинні бути в кожному офісі, незалежно від стилю.
  4. Екологічність. Максимум природних матеріалів, максимум природного сонячного світла і чистого повітря, відмова від одноразового посуду і зберігання паперів — все це дуже важливо.

Який стиль для офісу вибрати?

Є кілька сформованих стилістичних напрямків, доречних в сучасному офісі:

  • хай-тек — мінімум декору, акцент на хромованих і скляних поверхнях, асиметрія в лініях, багато світла, відкритий робочий простір без перегородок;
  • лофт — підходить для офісів у великих відкритих приміщеннях з високими стелями. Багато металу, дерева та бетону, «грубе» оздоблення — основні риси;
  • мінімалізм — світлі тони, відсутність декору, хороше освітлення, тільки найпотрібніші предмети в обстановці;
  • техно-арт — нестандартні колірні поєднання, складні лінії, хромовані і металеві поверхні, незвичайний декор;
  • модерн — приглушені кольори, натуральні оздоблювальні матеріали, відсутність прямих кутів, класична схема освітлення;
  • скандинавський лофт — переважно білий колір обробки і меблювання, простий і стильний інтер’єр, характерний декор.

Фото ремонт офісу в стилі modern

Професійний ремонт офісу в будь-якому стилі

Ми готові створити дизайн-проект і втілити будь-які стилістичні ідеї для офісного приміщення. Досвід дозволяє працювати з завданнями різної складності. Звертайтеся, і ми зробимо комплексний ремонт об’єкта у потрібному стилі.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)