Ремонт приміщень офісів

Офіс – це комплекс приміщень. У нього входять кабінети, open space, кімнати переговорів, серверні і інші кімнати. До кожної з них – свої вимоги. Це стосується в тому числі ремонтних робіт. Як проводити ремонт приміщень офісів та що включають ці роботи?

Фото ремонту приміщень офісів

Коли потрібен ремонт приміщень?

Загалом ремонт приміщень офісів може стосуватися всього об’єкта або однієї конкретної кімнати. Який варіант обрати – залежить від індивідуальних умов. Ремонтні роботи найбільш актуальні в таких ситуаціях:

 1. Придбано або орендовано нове приміщення. Практично не буває ситуацій, коли готовий об’єкт повністю задовольняє вимогам: ремонт потрібні завжди.
 2. Наявний об’єкт потребує оновлення: застаріли конструкції, обробка вимагає заміни і т.п.
 3. Компанія проводить ребрендинг або змінює сферу діяльності. Відповідно до сучасних тенденцій, це вимагає зміни обробки в приміщеннях.
 4. Потрібно продемонструвати партнерам і клієнтам стабільність, процвітання компанії. Якісний ремонт підкреслить респектабельність і успішність, підвищить довіру.

Особливості офісного ремонту

Ремонт приміщень залежить від характеристик кожної кімнати. Технічному приміщенню досить елементарної надійної обробки. Для кабінетів співробітників потрібні екологічні оздоблювальні матеріали та декор в фірмовому стилі. Для кабінетів менеджменту можуть знадобитися оригінальні рішення і преміальні матеріали. Для всіх приміщень актуально якісне освітлення, вентиляція та контроль клімату. Якщо говорити про етапи ремонту, вони приблизно такі:

 • розробка проекту;
 • демонтаж і перепланування;
 • заміна комунікацій;
 • чорнова обробка поверхонь;
 • фінішна обробка;
 • установка освітлення і обладнання;
 • декор згідно з проектом;
 • збірка і розстановка меблів, техніки.

Конкретний перелік робіт залежить від об’єкта і особливостей дизайн-проекту.

Фото креативного ремонту приміщень офісів

Ремонт – завдання для професіоналів

Проводити ремонт приміщень офісів потрібно комплексно і організовано: тільки так можна закінчити роботи в обмежені терміни і не допустити перевищень бюджету. Очевидно, що для цього потрібно запросити команду фахівців, яка здатна створити проект і реалізувати його. Професійна якість, надійний результат, відповідність обробки характеристикам конкретного приміщень – переваги правильного експертного ремонту.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)