Ремонт в новобудові

Купівля квартири в новобудові – тільки перший крок. З огляду на те, що житло продається без обробки, новим власникам доведеться багато зробити для досягнення запланованого комфорту. Ремонт в новобудові – з чого почати? Не поспішайте бігти за будматеріалами: важливо спочатку пройти підготовчі етапи.

Фото практичного ремонту в новобудові

Перевірка квартири

Тільки в столиці кожна друга квартира здається в експлуатацію з недоробками. Якщо їх вчасно виявити – можна змусити забудовника усунути всі до початку ремонту. Але якщо договір вже підписаний, недоробки доведеться усувати за свій рахунок. Тому на етапі приймання житла зверніть увагу на:

  • стан квартири, а також балкона, коридору, під’їзду, ліфта;
  • якість установки вікон і дверей;
  • якщо комунікації підведені – на герметичність стиків, натиск води, змив, працездатність всіх кранів, вимикачів.

Особливо уважними потрібно бути при перевірці квартир з чорновою обробкою. Для неї забудовники часто використовують недорогі матеріали. В цілому формула для майбутніх власників проста: чим більше недоліків буде виявлено та усунуто на етапі приймання квартири, тим дешевше обійдеться її ремонт.

Підготовка до ремонту

З чого почати ремонт в новобудові, якщо всі недоліки вже виявлені і усунені? Ось декілька порад:

  1. Найміть дизайнера для складання комплексного проекту. Витрати окупляться, адже всі роботи будуть впорядковані, а результат перевершить очікування.
  2. Дизайн – це не тільки стиль інтер’єру. Це грамотне планування, правильний монтаж комунікацій, врахування всіх стандартів комфорту.
  3. Не потрібно копіювати чужі рішення. Квартира – особистий простір, тому все в ній потрібно облаштовувати на свій смак і звички.
  4. Краще заздалегідь визначитися з наявним бюджетом на ремонт. Це спростить планування, дозволить підібрати матеріали і рішення відповідно до виділеної суми.
  5. Утеплення і шумоізоляцію краще передбачити на етапі першого ремонту в новобудові – коли це найбільш прийнятно і недорого.

Фото креативного ремонту в новобудові

Професійний результат

Зрозумівши, з чого почати ремонт в новобудові, пора переходити до пошуку команди фахівців, готових виконати всі роботи. Краще доручати весь комплекс завдань одній групі професіоналів. Це гарантує узгодженість дій, дотримання термінів, а також пунктів кошторисної документації та високу якість результату.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)