Ремонт ванної в квартирі

Є поширена думка, що ремонт ванної кімнати – це облицювання стін гарною плиткою і установка італійської (польської, німецької, китайської) сантехніки. Ну і ще потрібно не забути про креативний килимок і зручні тримачі для рушників. Якщо мислити такими категоріями, можна пропустити багато нюансів – і гірко шкодувати про марно витрачені кошти.

Фото комплексний ремонт ванної в квартирі

Економія на ремонті ванної: наслідки

З огляду на мінімальні габарити приміщення, багато власників приходять до висновку: навіщо витрачатися на бригаду, якщо можна викликати «майстра на всі руки» і доручити йому плитково-сантехнічні роботи і в цілому ремонт ванної кімнати? Подивимося, до чого призведе такий підхід:

 1. Без правильної підготовки поверхонь міжплиточні шви вийдуть нерівними, а кахель скоро почне відпадати.
 2. Відсутність аварійного зливу в підлозі – міна уповільненої дії. Готуйтеся коли-небудь компенсувати збитки затопленим сусідам.
 3. Неправильна електропроводка у вологому приміщенні несе смертельну небезпеку.
 4. Відсутність вентиляції або функції сушки повітря спровокує появу цвілі і постійного затхлого запаху.
 5. Західна сантехніка і вітчизняні підводи – вічна проблема. «Майстер на всі руки» може розв’язати цю проблему оригінально і абсолютно неправильно.
 6. Типове рішення «тьмяна лампочка у стелі» навіть в красивому світильнику не вирішить проблему освітлення.

Як виглядає правильний ремонт у ванній?

Експертний ремонт  ванної кімнати – це в першу чергу аналіз умов і планування робіт з урахуванням індивідуальних особливостей. Результатом таких дій стане повністю підготовлене до експлуатації приміщення:

 1. Поверхні будуть очищені, ідеально вирівняні і гідроізольовані. В результаті будь-яка обробка буде надійною.
 2. Рівень підлоги буде занижений, а аварійний злив захистить від непередбачених ситуацій (наприклад, аварійного протікання труб).
 3. Електромережі будуть заховані в стінах, а встановлені розетки і вимикачі будуть мати вологостійкий захист і заземлення.
 4. Обробка не закриє вентиляційні відсіки. Якщо їх немає або вони не функціонують, проект передбачить монтаж систем сушки повітря.
 5. Експертний вибір сантехніки дозволить знайти підходящі рішення з додатковими перевагами (економією води і т.п.).
 6. Грамотно організоване освітлення виділить всі функціональні зони оновленої ванної кімнати.

Фото стильний ремонт ванної в квартирі

Комплексний підхід

Ремонт ванної кімнати з нуля потрібно проводити, чітко розуміючи функціональність приміщення. Скільки людей і як часто ним користуються? Які процедури більш актуальні (душ, прийом ванни?). Який вид обробки більш доречний? Що не подобається в поточному приміщенні? Що потрібно поліпшити? Відповівши на ці питання, можна створити ідеальну кімнату. Якщо вам потрібні експертні рішення під ключ – від проекту до втілення – звертайтеся в PlatinumArt.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)