Штукатурні роботи

Професійні штукатурні роботи – обов’язкова обробка поверхонь в процесі ремонту, призначена для вирівнювання, захисту від зовнішніх впливів, досягнення декоративних переваг. Це складний етап, що вимагає від виконавця досвіду, знань властивостей матеріалів і відповідної кваліфікації.

Фото нанесення декоративної штукатурки

Типи штукатурок

Штукатурні роботи можуть мати різну функціональність, так як безпосередньо залежать від властивостей обраних штукатурних сумішей. Поширені типи штукатурок:

  1. Теплозахисна. Забезпечує теплоізоляцію поверхонь, створення оптимального мікроклімату в приміщеннях.
  2. Акустична. Знижує вплив сторонніх шумів. Порятунок для квартир в будинках з тонкими стінами.
  3. Гідроізоляційна. Призначена для ванних кімнат, балконів, підвалів і всіх приміщень з високою вологістю. Захищає поверхні від вологи.
  4. Декоративна. Існує багато типів, але в основі практично завжди структурна штукатурна суміш, що дозволяє створювати цікаві візуальні рішення. Використовується для фінішної обробки.

Переваги робіт

Якісні штукатурні роботи в рамках ремонту квартири, будинку або іншого об’єкта вирішують великий комплекс завдань. Серед ключових переваг:

  • утеплення об’єкта, запобігання негативним факторам впливу (актуально для фасадних робіт);
  • вирівнювання поверхонь (стель і стін), виправлення або маскування дефектів, швів;
  • підготовка поверхонь до проведення малярних робіт та інших варіантів оздоблення;
  • підвищення теплоізоляційних, волого-і шумозахисних властивостей об’єкта, формування необхідної фактури поверхонь.

Одна з головних якостей штукатурних робіт – можливість вирівняти поверхні під обробку. Правильно нанесені шари здатні вирішити проблему перепадів висот до 5 мм і більше.

Фото авторська декоративна штукатурка

Якісний результат

На сучасному ринку – десятки варіантів штукатурних сумішей. У кожної – свій набір властивостей. Асортимент інструментів і методів нанесення штукатурки теж вражає. Який матеріал обрати? Що краще – наносити вручну або за допомогою обладнання? Як досягти ідеального результату?

Відповіді на всі питання ви знайдете, якщо доручите штукатурні роботи професіоналам. Фахівці самі вирішать всі супутні завдання і забезпечать ідеальний результат «під ключ». Це розумний підхід до вирішення проблеми: набагато ефективніше і економніше, ніж намагатися штукатурити самостійно.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)