Система вентиляції і кондиціонування при ремонті офісів

Створення оптимального мікроклімату — обов’язкова норма при облаштуванні офісного приміщення. Без цього неможливо забезпечити комфорт для персоналу. Навіть якщо не брати до уваги державні вимоги: дискомфорт вплине на зниження продуктивності, а це збитки для компанії. Як облаштувати систему вентиляції і кондиціонування в офісі?

Фото система вентиляції офісу

Чому ці системи потребують проектування?

Не існує офісних приміщень з ідеальними природними умовами. Практично завжди ще на етапі планування ремонту офісу в кошторис потрібно закладати монтаж систем кондиціювання і вентиляції. Це потрібно, щоб:

  • створити оптимальну схему комунікацій і вписати їх в інтер’єр приміщень;
  • заощадити кошти. Підготовка проекту систем дозволить заздалегідь знайти найбільш оптимальні рішення;
  • інтегрувати нову систему в існуючу. Якщо в будинку вже є вентиляційні канали, можливо знадобиться лише відносно недорога модернізація;
  • узгодити види і етапи робіт, співвідношення з іншими ремонтними роботами в офісі;
  • отримати ідеальний результат, що забезпечує ефективну функціональність.

Навіщо потрібна система вентиляції в офісі?

Офісне приміщення — об’єкт, в якому кілька годин знаходиться велика кількість людей. На відміну від квартири, концентрація вуглекислого газу в повітрі тут вище, а також зростає температура через виділення тепла. Система вентиляції і кондиціонування в офісі потрібна, щоб:

  1. Усунути фактори, що негативно впливають на продуктивність і самопочуття (забезпечити приплив свіжого повітря, оптимізувати температурний режим).
  2. Відрегулювати рівень відносної вологості. Вентилювання (природне або примусове) вирішує цю проблему і покращує самопочуття персоналу.
  3. Захистити людей від алергенів і шкідливих мікроорганізмів. Знизиться показник захворювань серед персоналу, що теж вигідно для роботодавця.

Фото витяжна система вентиляції

Професійний підхід для безпеки персоналу

Компанія PlatinumArt надає комплексні послуги з проектування та ремонту офісів . У комплексі робіт ми готові забезпечити створення проекту і монтаж систем вентиляції та кондиціонування з урахуванням індивідуальних особливостей і необхідної функціональності. Звертайтеся до експертів для ідеального результату!

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)