Скільки коштує ремонт у ванній?

Вартість ремонту – наріжний камінь для замовників. Скільки коштує ремонт у ванній? Зрозуміло, що конкретна відповідь залежить від об’єкта, його особливостей, обраних матеріалів, особистих побажань. Розберемося, що впливає на ціну ремонтних робіт, на чому можна заощадити, і яка середня вартість обробки ванної в київській квартирі.

Фото шикарний ремонт у ванній

Що впливає на ціну ремонту ванної?

Ремонт у ванній кімнаті потрібно розцінювати як комплекс робіт. Він включає обробку поверхонь, заміну сантехніки, прокладку електропроводки (в сучасній ванній потрібні розетки), вирішення питань вентиляції, гідроізоляції, аварійного стоку і інших тонкощів. Які фактори формують вартість ремонту:

  1. Площа ванної. Головний показник, безпосередньо впливає на кількість матеріалів, обсяг робіт.
  2. Поточний стан. Формула проста: чим гірше поверхні і комунікації, тим більше доведеться витратити на їх відновлення.
  3. Вибрані матеріали. Ринок надає асортимент на будь-який гаманець: від надійних типових рішень до «люкса».
  4. Розцінки виконавців. Зазвичай працює бригада (так швидше і професійніше), а для зручності робота оцінюється за 1 кв.м.

На чому можна безпечно заощадити?

Замовляючи ремонт у ванній, власник об’єкта бажає оптимізувати витрати. Це природно і в більшості випадків реально. Розумна економія – це можливість вилучити з кошторису витрати, які не вплинуть на якість і довговічність готового ремонту. Від чого можна відмовитися:

  1. Дизайн-проект. Мати унікальний і практичний інтер’єр безцінно. Але якщо бюджет не дозволяє, цілком можна замовити типову обробку.
  2. Люксові матеріали. Замість італійської сантехніки можна купити німецьку, чеську або польську – її якість не гірше. Українські бренди роблять недорогий і якісний кахель.
  3. Додаткові рішення. Тепла підлога, система примусової вентиляції, зоноване підсвічування – це зручно, але дорого. Якщо бюджет обмежений – можна відмовитися на користь більш доступних ідей.

Фото ремонт у ванній з телевізором

Ремонт у ванній: середня ціна

Аналізуючи ринок, можна зробити висновок: в середньому ремонт ванної кімнати обходиться в 18-25 тис. грн без урахування вартості плитки (або іншого обраного основного оздоблювального матеріалу). Конкретна ціна ремонту ванної – результат індивідуального розрахунку. Замовити його можна безкоштовно: цю послугу надають професійні виконавці.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(1 голос, в середньому: 5 з 5)