Євроремонт однокімнатної квартири

Головним недоліком однокімнатних квартир багато хто називає тісноту. Євроремонт однокімнатної квартири покликаний вирішити нестачу квадратних метрів. Але це тільки одна з можливостей. Комплексні ремонтні роботи – це можливість зробити житло максимально практичним, індивідуально зручним і сучасним.

Фото креативний євроремонт однокімнатної квартири

Планування і обробка

Ключова ідея щодо збільшення простору – проведення перепланування. Якщо вона неможлива – проводять часткове звільнення простору від елементів. Євроремонт однокімнатної квартири в таких випадках базується на наступних рішеннях:

  • досягнення рівномірності пропорцій приміщень;
  • об’єднання санвузла, розширення кухні за рахунок коридору;
  • створення студії (якщо умови це дозволяють);
  • об’єднання кімнати з балконом / лоджією;
  • звільнення від дверей проходу між коридором і кухнею.

Велике значення має правильний вибір матеріалу обробки. Принципи євроремонту припускають застосування натуральних, безпечних матеріалів. Щоб візуально розширити простір, обробку проводять в одній світлій колірній гамі, без різких перепадів кольору.

Меблювання і освітлення

Євроремонт однокімнатної квартири рекомендується проводити на основі дизайн-проекту, в якому передбачені не тільки візуальні рішення, але і грамотне зонування приміщень, розташування меблів та інших предметів. Типові рішення для невеликих квартир:

  1. Підбір багатофункціональних або мобільних меблів.
  2. Акцент на предметах інтер’єру світлих відтінків.
  3. Прозорі (скляні) столи, що візуально розширюють кімнати.
  4. Вбудована велика побутова техніка.
  5. Меблеві фасади в тон обробці стін.

Багато що залежить від освітлення. Природному світлу не повинні перешкоджати важкі штори і вікна з великою кількістю перемичок. Найкраще штучне освітлення – багаторівневе: основне світло, нижній спрямований, декоративний.

Фото сучасний євроремонт однокімнатної квартири

Індивідуальні рішення

Сама суть євроремонту квартир – це вибір персональних ідей, які підходять під образ і стиль життя власників і мешканців. Ось чому так важливо залучити дизайнера і команду фахівців, готових втілити його рішення «під ключ». Такий ремонт зручний: одна група фахівців виконає всі роботи, і власнику залишиться тільки перевезти речі, а після насолоджуватися комфортом, красою, простором якісно оновленої квартири.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)