Євроремонт спальні

Ремонт в спальні направляють на досягнення зручності та створення особливої обстановки. Вона повинна сприяти розслабленню і якісному відпочинку. Євроремонт спальніпоняття, яке потрібно розуміти як комплексну обробку. Вона забезпечить реалізацію відразу декількох потреб. Серед них: комфорт, естетичність, безпека і функціональність. Основа якісного євроремонту – індивідуальний підхід і дизайнерський проект.

Фото сучасний євроремонт спальні

Рішення для комфорту і здоров’я

Спальня має одну, але важливу функцію. Це місце відпочинку. Отже, в кімнаті потрібно забезпечити такі умови:

  1. Обробка поверхонь екологічними і гіпоалергенними матеріалами. Ідеально – з паропроникними поверхнями. Це папір, деревина, пробка, тканина, скло, бетон, керамограніт і т.п.
  2. Досягнення оптимальної циркуляції повітря. Для цього спальню не захаращують меблями, відмовляються від важких штор і складних декоративних елементів.
  3. Спокійна кольорова гама обробки, відмова від яскравих і дратівливих рішень. Кімната повинна бути напівтемною, але не похмурою.
  4. Зонування світлом і можливість управління різними варіантами підсвічування, не покидаючи ліжка.

Вибір стилю оформлення

Євроремонт спальні базується на певному стильовому рішенні. Це – особистий вибір власників, але також багато що залежить від площі і форми кімнати:

  • для маленької спальні підходить мінімалізм, хай-тек, а також скандинавський стиль. Чим менше меблів, тим більше буде простору;
  • в прямокутної просторій спальні можна використовувати еклектику, класику, ренесанс. При цьому всі предмети розташовують уздовж стін, залишаючи центр вільним;
  • якщо кімната велика, в ній можна зробити євроремонт в будь-якому стилі: кантрі, прованс, класика, лофт. Акценти роблять на природних оздоблювальних матеріалах і натуральному декорі;
  • якщо це спальна зона в квартирі-студії, в ній застосовують скандинавський стиль, еклектику і лофт.

Фото креативний євроремонт спальні

Практичні досягнення

Євроремонт спальні передбачає створення оптимального температурного режиму. Пульти або блоки управління кондиціонером і нагрівачем повинні знаходитися в зручній доступності біля ліжка. Біля спального місця повинні бути розетки і вимикачі. З кожного боку ліжка потрібно передбачити можливість для зберігання дрібних предметів: книги, смартфона, окулярів тощо. Щоб об’єднати естетику і практичність, краще доручити виконання євроремонту «під ключ» одній команді фахівців. Це дозволить відносно швидко і в повній мірі реалізувати всі ідеї, досягти надійності і ідеального результату.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)