Євроремонт своїми руками

Комплексні ремонтні роботи апріорі неможливо виконати наодинці. Але в ментальності багатьох наших співвітчизників закладені догми: все можна зробити самому і на всьому можна заощадити. Тому не дивно, що деякі власники житла вирішуються робити євроремонт своїми руками. До чого призводить такий сценарій і чи дійсно вдається заощадити?

Фото стильний євроремонт своїми руками

Переваги власноручного ремонту

Євроремонт своїми рукамице можливість втілити свої рішення і бути впевненим в якості. Таким здається людям цей складний процес до початку всіх робіт. Очікувані переваги:

  1. Економія. Не потрібно платити за послуги професійних фахівців, що дозволяє скоротити в середньому 30-50% витрат на ремонт.
  2. Контроль якості. Розуміючи, що робота робиться «для себе», власник квартири не допускає халтури.
  3. Відсутність «непередбачених витрат». Самостійна закупівля матеріалів та контроль процесів позбавляють від махінацій деяких нечесних виконавців.
  4. Досягнення очікуваного результату. Повноцінне планування кожного кроку, що дозволяє домогтися індивідуальних зручних рішень.
  5. Багато порад і рекомендацій по ремонту в Мережі. Спірний плюс, але все-таки …

Недоліки ремонту своїми руками

Якщо об’єктивно, то виконувати євроремонт своїми руками самостійно неможливо. Адже євроремонт – це величезний комплекс робіт, практично повне переобладнання житла. Отже, недоліки:

  • необхідність бути одночасно штукатуром, маляром, каменярем, сантехніком, електриком, дизайнером інтер’єру … Це не під силу нікому;
  • колосальні витрати часу на роботи. Те, що займе декілька тижнів у професіоналів, при самостійній роботі розтягнеться на місяці і роки;
  • результат буде не ідеальним. Відсутність досвіду і практики обов’язково позначиться – скільки б навчальних відео ви не подивилися;
  • відсутність економії. Недосвідчена людина не зможе раціонально витрачати матеріали. Часті помилки – нові витрати на доробку. Все це в підсумку «з’їсть» заощаджену суму.

Фото креативний євроремонт своїми руками

Кожному – своє

Євроремонт своїми руками, крім перерахованих недоліків – це ще й відсутність вільного часу на багато місяців вперед. Це постійний бруд в квартирі і необхідність дихати ароматами оздоблювальних матеріалів. Це нервове напруження для всіх членів сім’ї. Тому важливо мислити як сучасна людина і доручити роботу професіоналам. Євроремонт повинна виконувати комплексна команда фахівців – тільки це буде запорукою якості і швидких результатів. А витрати в повній мірі окупаються довговічністю обробки, естетичністю і комфортом.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)