Ціна за ремонт квартири

Фото ціна за ремонт квартири

Вартість – основний фактор, за яким замовники ремонту квартир обирають підрядників. Команда PlatinumArt гарантує, що ціна за ремонт квартири для кожного клієнта буде результатом об’єктивних вимірів і розрахунків. Ми визначаємо ціну, спираючись на ключові фактори, без незрозумілих накруток.

Справедливий розрахунок вартості

На ремонт квартир ціни залежать від таких найважливіших критеріїв:

1. Рівень втручання (проста заміна обробки або перепланування зі зміною конструкцій).
2. Складність і обсяг робіт (залежить від стану об’єкта, його площі, призначеної для обробки).
3. Вартість будівельних матеріалів (визначається після узгодження переліку необхідних робіт).
4. Терміни (якщо замовнику потрібен терміновий результат, до бюджету будуть закладені додаткові витрати).

Таким чином, на ремонт під ключ ціна буде розрахована комплексно: за роботи і будматеріали, в повному обсязі. Це зручно, так як клієнт відразу розуміє обсяг витрат, планує бюджет і не стикається в процесі з неприємними «сюрпризами». Це – показник відповідального ставлення до замовника. І це один із принципів роботи фахівців PlatinumArt.

Індивідуальний підхід до ціноутворення

Вартість ремонту квартири розраховується для кожного клієнта окремо. Причини очевидні: у всіх об’єктів свої особливості. Вказати єдину ціну на комплексний ремонт 2-кімнатної квартири (наприклад) було б необ’єктивно: на витрати може вплинути вік будівлі, планування, стан комунікацій і т.п. Тому ми робимо ставку на персональний підхід.
Орієнтовна ціна за ремонт квартири розраховується в вартості загальних витрат на роботи (без ціни будматеріалів) в квадратних метрах. Таким чином можна дізнатися, скільки коштує ремонт будь-якого типу в кожному виді квартир і скласти перше уявлення про бюджет. У нас ціна починається від 2000 грн за м2.
Запросіть представника PlatinumArt для оцінки об’єкта. Це документ, в якому будуть перераховані всі ціни. Таким чином, ви зможете вести план фінансування закупівель матеріалів і виконання робіт.
Вартість ремонту квартири безпосередньо впливає на якість результату. Ми пропонуємо «золоту середину»: якісні роботи від фахівців з 15-річним досвідом за оптимальною середньоринковою вартістю.