Укладання плитки

Фото укладання плитки

Плитка – матеріал, який об’єднує естетичні та раціональні переваги. Вона дозволяє красиво оформити приміщення, захистити його від впливів (включаючи вологість і перепади температур), вона довго служить і за нею легко доглядати. Але укладання плитки являє собою складний процес. Тільки професійна робота дозволить оцінити всі переваги матеріалу. Команда PlatinumArt забезпечить укладання всіх типів сучасної плитки на горизонтальних і вертикальних поверхнях.

Ідеальний результат

Укладання плитки у ванній, на кухні, робота з підлоговою плиткою – фахівці PlatinumArt виконають будь-які завдання з матеріалом. Плитка досить «примхлива»: всі недоліки монтажу помітні відразу, і видають недосвідченого майстра. Побачивши рівні синхронні ряди, ви переконаєтеся, що наші фахівці ідеально виконали роботу. Природно, що укладання ви виконуємо «під ключ»: від підготовки поверхні до фінального затирання швів.

Оцініть переваги співпраці з професіоналами з PlatinumArt:

  • працюємо з різними типами плитки;
  • готові до різних обсягів: від кухонного фартуха до облицювання кімнати;
  • використовуємо різні технології і типи укладання (шов в шов, ромб, візерунок і т.п.).

Ми виконуємо ремонтно будівельні роботи різного ступеня складності. Якщо стан поверхні незадовільний, ми якісно опрацюємо її та підготуємо до облицювання. Основа під плитку повинна бути максимально рівною, тому підготовчі роботи потрібні практично завжди.

Комфортна співпраця

Професійне укладання плитки – одна з багатьох послуг, що надаються фахівцями PlatinumArt. Досвід і десятки успішно зданих об’єктів дозволяють нашим професіоналам здійснювати роботи в комфортному для клієнтів режимі. Йдеться про розуміння потреб замовника і формування ідеально підходящих ідей. Тільки після цього ми будемо їх здійснювати.

Перед початком робіт ми складаємо кошторис і узгоджуємо його з клієнтом. Це дозволить контролювати закупівлю матеріалів і хід виконання робіт. Такий підхід особливо актуальний, якщо мова йде про облицювання великої площі. Всі завдання будуть виконані «під ключ», без необхідності щось доробляти або покращувати. Облицювання буде завершене в заявлені терміни, а на результат ми обов’язково надамо гарантію.