Євроремонт квартир

Фото євроремонт квартир

Команда PlatinumArt об’єднала фахівців в галузі будівництва та ремонту з 15-річним досвідом. На рахунку кожного фахівця – кілька десятків успішно реалізованих об’єктів. Професіоналізм співробітників дозволяє якісно виконувати євроремонт квартир – комплексний сучасний ремонт із застосуванням преміальних матеріалів.

Євроремонт: якість у кожній деталі

Варто пояснити, що поняття «євроремонт» – неофіційне, яке увійшло в наш побут в 90-х роках минулого століття. Приставка «євро» стала символом елітного, професійного ремонту. Наші співробітники можуть виконати роботи, дотримуючись трактування цього терміна: від розробки дизайн-проекту до декорування поверхонь.

На євроремонт ціна узгоджується з клієнтом заздалегідь і вноситься в кошторисну документацію. Працівники при реалізації проекту не виходять за межі затвердженого бюджету.

Якісний євроремонт квартир в Києві ми виконуємо із застосуванням екологічно безпечних і надійних матеріалів. Професійні співробітники забезпечують оперативне виконання робіт.

Професійний підхід і ідеальний результат

На відміну від стандартного квартирного ремонту, сучасний євроремонт в квартирі в виконують у випадках, коли замовник зацікавлений в повній зміні внутрішнього простору кімнат. Мова йде про:

  • перенесення або зміні геометричної форми перегородок (стін);
  • новому розташуванні дверей;
  • зміні матеріалу обробки стель і підлогового покриття;
  • досягненні унікального авторського інтер’єру і вишуканою обробки.

Далеко не кожна команда може виконати роботи високої складності. Але PlatinumArt в своєму розпорядженні має все, що необхідно для проведення якісного ремонту, який отримав приставку «євро».

Ми пропонуємо професійну оцінку майбутнього об’єкта ремонту фахівцем нашої компанії, безкоштовне  надання консультацій. Ми складемо кошторис з урахуванням всіх факторів, підготуємо дизайн-проект євроремонту квартири, підберемо меблі і декоративні елементи. Ми готові виконати ремонтні та оздоблювальні роботи високої складності – як того вимагають євростандарти.

Євроремонт – це не тільки якісний і вишуканий ремонт квартир. Це підтвердження гарного смаку господарів, продумані інтер’єри з урахуванням практичності і максимального комфорту. Це реалізація бажання замовників